Service Details Image

Kaset Tipi Klima Servisi


Kaset tipi klimalar, iç ünitenin tavana montajının yapıldığı ve kullanıldığı ortamın dört yanına soğuk ve sıcak hava dağıtılmasını en iyi şekilde yapan cihazlardır. Ürünün seçimi kadar kaset tipi klima servisi seçimi de hassas bir konudur.
Kaset tipi klimalar yüksek konforlu mekânlar için yeterlidir. Genelde kullanım alanları; Villalar, işyerleri, mağazalar, alışveriş merkezleri, okullar, oteller, konser salonları gibi yerlerdir.
Kaset tipi klimaların en önemli özelliği, dikey ve yatay olarak dört yöne havayı dağıtmasıdır. Bu sayede kullanıldığı ortamın her bir köşesine ulaşarak maksimum seviyede verimlilik elde edilmesi sağlanır. Ayrıca duvara montaj olduğu için yer kaplamaması, dekoratik açıdan da avantajlıdır.
Çok gelişmiş özelliklere sahip kaset tipi klimalar, ortamda insanların olmadığı zamanlarda kendini bekleme konumuna alarak ya da minimum çalışma seviyesine inerek, hem ortamın sürekli serin ve sıcak kalmasını sağlar hem de tasarruflu bir sistemi hizmetimize sunar.
Nem alma modu ile ortam nemini sağlıklı seviyeye çekerken, zamanlama özelliği sayesinde belirli bir saatte çalışması ve durması işlevi de otomatik olarak ayarlanabilir.